Speeltijden: maandagmiddag(-avond(1/4-1/10)), woensdagmiddag(-avond(hele jaar)) en zaterdagmiddag. ’s-middags 13.30 uur (melden vanaf 13.00 uur)–

’s-avonds 19.30 uur (melden vanaf 19.00 uur)                                                       versie201906.01

-dag

DATUM

ONDERWERP

MELDEN

BEGIN

INFORMATIE/ADRES

juni 2019

zater

1

7e Eurotoernooi nr. 6

13.00

13.30

Broersepark

maan

3,17,24

14e Troeftoernooi (3e=eerste, 10e is Pinksteren)

19.00

19.30

Broersepark

woens

12

De Boel de Boule (zomeruitwisseling)

19:00

19:30

Broersepark

dins

18

Clinic “GGZ In Geest”, Amsterdam (ca. 20 mensen)

 

15.00

17.30

Broersepark

zater

22

10e Midzomertoernooi

13.00

13.30

Broersepark

zon

23

Zomercompetitie tripletten (ZCT)

10.00

10.30

OSB, Groene Zoom 6, 2411 SL Bodegraven

zater

29

Besturentoernooi District West

 

10.00

10.30

Les Francophiles, Heidekruid 5, 3068 RT Rotterdam

zon

30

4-Burentoernooi – dag 1

11.30

12.00

Les Bohémiens; 1068KN
Buziaustraat 32  Amsterdam

juli 2019

maan

1,8,15, 22,29

14e Troeftoernooi

19.00

19.30

Broersepark

zater

6

7e Eurotoernooi nr. 7

13.00

13.30

Broersepark

zon

28

4-Burentoernooi – dag 2

11.30

12.00

Petanque Lijnden;  1175KR
Schipholweg 649     Lijnden

augustus 2019

zater

3

7e Eurotoernooi nr. 8

13.00

13.30

Broersepark

maan

5,12,19,26

14e Troeftoernooi (26=laatste)

19.00

19.30

Broersepark

zon

18

4-Burentoernooi - dag 3

11.30

12.00

Broersepark

zater

24

22e Jules Le Noir toernooi

11.30

12.00

Broersepark

zon

25

Broersepark Familie Festival

 

gereserveerd

t.n.o.

Broersepark, Facilitair kantinestaf

zon

25

Zomercompetitie tripletten (ZCT)

10.00

10.30

nnb (reservedag)

zater

31

Clubkampioenschappen dag 1

 

10.00

10.30

Broersepark

september 2019

zater

7

7e Eurotoernooi nr. 9

13.00

13.30

Broersepark

zon

8

Broersepark Familie Festival

 

10.30

t.n.o.

Broersepark.
Facilitair kantinestaf

zater

14

36e Clubkampioenschappen dag 2

 

10.00

10.30

Broersepark

zater

21

NPC 2019-2020 dag 1

 

11.30

12.00

nnb

zon

22

4-Burentoernooi – dag 4

11.30

12.00

Sporting Badh.dorp  1171CZ
Snelliuslaan 37  Badhoevedorp

zon

29

22e Veendorptoernooi (€ 12.00 per doublette)

09.30

10.30

Broersepark

oktober 2019

zater

5

NPC 2019-2020 dag 2

 

11.30

12.00

nnb

zon

6

Broersepark Familie Festival special

 

geblokt

t.n.o.

Broersepark

dins

8

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

12

7e Eurotoernooi nr. 10

13.00

13.30

Broersepark

maan

?14?

Binnenboulen

18.45

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

zater

19

NPC 2019-2020 dag 3

 

11.30

12.00

nnb

zater

26

27e Spek & Bonentoernooi

11.30

12.00

Broersepark

zon

27

Wintercompetitie doubletten-1 (WCD)

10.00

10.30

nnb

november 2019

zater

2

NPC 2019-2020 dag 4

 

11.30

12.00

nnb

woens

6,13,20,27

31e Jokercompetitie (6=eerste)

19.00

19.30

Broersepark

zater

9

NPC 2019-2020 dag 5

 

11.30

12.00

nnb

maan

?11?

Binnenboulen

18.45

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

dins

12

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

16

7e Eurotoernooi nr. 11

13.00

13.30

Broersepark

zater

30

NPC 2019-2020 dag 6

 

11.30

12.00

nnb

december 2019

woens

4,11,18

31e Jokercompetitie (25 vervalt)

19.00

19.30

Broersepark

zater

7

7e Eurotoernooi nr. 12

12.00

12.30

Broersepark (let op tijden)

zon

8

Wintercompetitie doubletten-2 (WCD)

10.00

10.30

nnb

maan

?9?

Binnenboulen

18.45

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

dins

10

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

14

NPC 2019-2020 dag 7

 

11.30

12.00

nnb

zater

?21?

26e Kersttoernooi

11.30

12.00

Broersepark

januari 2020

woens

1,8,15, 22,29

31e Jokercompetitie

19.00

19.30

Broersepark

zater

?4?

Nieuwjaarsreceptie

 

11.30

13.00

Clubhuis

zater

4

8e Eurotoernooi nr. 1

13.00

13.30

Broersepark

zater

11

NPC 2019-2020 dag 8

 

11.30

12.00

nnb

maan

?14?

Binnenboulen

18.45

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

dins

15

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

18

NPC 2019-2020 dag 9

 

11.30

12.00

nnb

zon

26

Wintercompetitie Doubletten-3 (WCD)

10.00

10.30

nnb

februari 2020

zater

1

NPC 2019-2020-dag 10

 

11.30

12.00

nnb

vrij

?7?

Vervroegde Valentijns toernooi met deelname van De Vaste Voet, De Gouden Gooi, De Spaanse Ruiter en Bulderbaan

19.00

19.30

De Spaanse Ruiter, Wikkestraat 45, Nieuw Vennep
voor max. 6 man/vrouw koppels

zater

8

8e  Eurotoernooi nr. 2

13.00

13.30

Broersepark

woens

5,12,19,26

Jokercompetitie

19.00

19.30

Broersepark

maan

?10?

Binnenboulen

19.15

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

dins

11

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

15

NPC 2019/20-dag 10

 

11.30

12.00

nnb

zater

28

NPC 2019/20-dag 11

 

11.30

12.00

nnb

dins

?

De Boel de Boule, clubuitwisseling

19.00

19.30

DBDB, Roelofarendsveen

maart 2020

woens

4,11,18,25

31e Jokercompetitie (25=laatste)

19.00

19.30

Broersepark

zater

7

8e Eurotoernooi nr. 3

13.00

13.30

Broersepark

maan

?9?

Binnenboulen

19.15

19.30

DGG, Haarlem (verzamelen bij apotheek)

dins

10

Kaartavond Bulderbaan

19.15

19.30

Clubhuis

zater

14

NPC 2019/20-dag 13

 

11.30

12.00

nnb

zater

?21?

26e Heintoernooi

11.30

12.00

Broersepark

zater

28

NPC 2019/20-dag 14

 

11,30

12,00

nnb

april 2020

zater

? 4 ?

8e Euro(PAAS)toernooi nr. 4

13.00

13.30

Broersepark

dins

7

Kaartavond Bulderbaan (laatste)

19.15

19.30

Clubhuis

mei 2020

zater

2

8e Eurotoernooi nr. 5

13.00

13.30

Broersepark

zon

??10??

27e Dikkerttoernooi (€ 12.00 per doublette)

09.30

10.30

Broersepark

zater

??23??

6e Biertoernooi “Naeckte Brouwers”

12.00

12.30

Broersepark

 

 

 

 

 

 

 

Wijzigingen voorbehouden/18 juni 2019 / € betekent een kostenbijdrage

VOOR EXTERNE TOERNOOIEN VERWIJZEN WIJ U NAAR DE WEBSITES VAN DE NJBB DISTRICTEN.

NIEUWE , BELANGRIJKE OF GEWIJZIGDE TOEVOEGINGEN                                                        © PB/BB