Indeling Zomer Doubletten Competitie

Voor de Zomer Doubletten Competitie hebben zich dit jaar 30 doubletten aangemeld.

De teams zijn ingedeeld in drie poules van 10. Op de eerste drie dagen spelen de teams in de poules van 10 een halve competitie waarna de teams voor de finaledag worden ingedeeld in poules van 4 op basis van hun resultaat uit de poules van 10. Op elke speeldag worden 3 partijen gespeeld. Op de eerste drie dagen zijn er dagprijzen voor de die dag best presterende teams in de drie poules, op basis van winstpartijen en saldo. Op de finaledag zijn er zes poule van 4 en een poule van 6, ook op de finaledag zijn er prijzen voor de beste teams uit iedere poule, dit op basis van winstpartijen en onderling resultaat, in de poule van 6 op basis van winstpartijen en saldo.

Aanvang van de wedstrijden is op alle speeldagen 10.30 uur

Speeldagen en locaties

Datum

Vereniging

Adres

Zondag 23 april 

OSB

Groene Zoom 6, 2411 SL Bodegraven

Zondag 14 mei

Les Pointeurs

Olympiaweg 2b, 2406 LG Alphen aan den Rijn

Zondag 11 juni

Petanque Lijnden

Schipholweg 649, 1175 KR Lijnden

Zondag 25 juni

De Vaste Voet

v. Alkemadelaan 16, 2171 KH Sassenheim

 

Poule indeling

Poule A

 

 

Poule B

 

 

Poule C

 

 

Club

Spelers

 

 

Club

Spelers

 

 

Club

Spelers

1

LP 1

Hans Mooren

 

1

LP 3

Janna Slappendel

 

1

LP 2

Kas Slappendel

Jacques v.d. Wijngaarden

 

Nell van Dijk

 

Lucia Brouwers

2

LP 5

André Woertman

 

2

LP 6

Hannie van Lienden

 

2

LP 4

Désirée Schalk

Maarten Stoop

 

Jan van Lienden

 

Mary Woertman

3

LP 7

Klaas Vonk

 

3

LP 9

Piet van Lokven

 

3

LP 8

Gerie Vonk

Erik Vorstenbosch

 

Wil van Lokven

 

Serdo Verbanac

4

LP 10

Herman van Beek

 

4

BB 1

Daniel Staffhorst

 

4

DVV 4

Joop Zoet

Pnella van Beek

 

Carla van Wijk

 

Ria Duijnhoven

5

DVV 1

Aad van Nieuwkoop

 

5

OSB 1

Henny van Dommelen

 

5

BB 5

Bram Otte

Corrie van Nieuwkoop

 

Gineke van Dommelen

 

Minke Otte

6

OSB 2

Ton Ooms

 

6

BUT 3

Jannie van Kooten

 

6

OSB 3

John van Houten

Henk Patist

 

Hans van der Wal

 

Mirjan Hurkens

7

BUT 2

Wilma Buchner

 

7

OSB 4

Ella Dikmans

 

7

BB 2

Trees Henricks

Jelle Pekelharing

 

Peter van Leeuwen

 

Co Loman

8

DBS 1

Nel van Dalsen

 

8

BB 4

Cora Roodhart

 

8

DVV 2

Giel de Zwart

Dory Cornelissen

 

Willy Bakker

 

Anita Timmer

9

BB 3

Bob van Rijswijk

 

9

DVV 3

Kees van der Wouden

 

9

BUT 1

Ina Hoekstra

Conny Geel

 

Ton Diepenhorst

 

Henk van Rekum

10

OSB 5

Toos vd Meer

 

10

LND 1

Andries Petersen

 

10

LBF 1

Jaap Kivits

Eric Ehlert

 

Nicky Petersen

 

Teus vd Tonnekreek